Apple

Mobílní telefony Apple:

iPhone 4 / 4s - iPhone 5 / 5s / SE - iPhone 6 / 6s - iPhone 6 Plus / 6s Plus - iPhone 7

Apple je pro mnohé nejlepší firmou a značkou v kategorii mobilních telefonů (iPhone), oblíbených kapesních přehrávačů (iPod), stolních počítačů (iMac), přenosných počítačů (Macbook Air) a hlavně tabletů (iPad). Na další verzi iPhonu vždy čeká celý svět, zákazníci a uživatelé vydrží stát v řadě na nový model klidně celý den, aby potom koupily za jakoukoliv cenu nový iPhone. Pro mnohé Apple není jen značka ale módní doplněk. Apple je pro nás na prvním místě díky designu, zpracování a hlavně bezpečnosti vlastního operačních systémů s názvem IOS.

Nové modely iPhone mají úžasný Retina HD displej na kterém umí zobrazit brilantní barvy s vyšším kontrastem a ještě širším zorným úhlem. Ochranné tvrzené sklo díky absolutní čirosti tyto vlastnosti displeje neovlivní.

Apple iPhone je oblíbený mobilní telefon který rádi v Číně kopírují (takzvaný klon, kopie nebo fake), na trhu lze koupit fake iPhone 6 za 3500,-, ale kvalitu nebo funkčnost jako je u originálu opravdu nečekejte.

Co je označení temperované? co je 9H?

Slovo „temperované“ je označení úpravy za účelem ušlechtění skla. Temperováním vznikne pružnější a odolnější sklo než které klasicky známe. Temperované sklo se může rozbít či prasknout, ale díky této úpravě nevzniknou ostré kousky skla. Kousky které v případě rozbití ochranného skla vzniknou pevně drží na speciálním podkladu, podklad tvoří z velké části adhezní lepidlo (toto lepidlo nezaschne - sklo můžete kdykoli odlepit). Všechny prodávané temperované (někdy označeno jako tvrzené skla) mají pevnost 9H, to znamená 9x odolnější proti poškrábání než klasické sklo.

Co je lepší? ochranná fólie nebo ochranné sklo?

Obojí má své výhody i nevýhody, ale vyhrává ochranné sklo. Pro: sklo se snadněji aplikuje na displej telefonu, sklo takřka nelze poškrábat, sklo má větší tloušťku (0,2mm až 0,3mm), sklo má hladší povrch a je 100% průhledné (neovlivní barvy). Proti: ochranné sklo může při větším nárazu prasknout. Používání skla je pohodlnější a v tuto chvíli nejlepší ochrana displeje. Sklo 100% zachová barvy displeje a citlivost - nerozeznatelná od displeje bez skla.

Jak je složité sklo nalepit? jde odlepit?

Sklo díky větší tloušťce oproti fólii při lepení lépe přilne k displeji (bez bublinek). Fólie má tendenci se kroutit proto vznikají bubliny při lepení. Sklo přilne k displeji díky adheznímu lepidlu, toto lepidlo nezasychá - proto můžete sklo kdykoli odlepit. Důležité je displej telefonu při aplikaci očistit od prachu a mastnoty a jednoduše nalepit ochranné sklo. Podívejte se na náš návod na nalepení ochranného skla.

Copyright © 2018 - Sklonadisplej.cz
Ochrana a péče o mobilní telefon